top of page

Ladies

  • Instagram

Let’s Make a Difference Together

ParaSOLka Ladies - це проєкт з розкриття жіночності. Започаткований в серпні 2022 року. Мета проєкту доторкнутися до сердець жінок, які нещодавно мігрували в Америку.

Кожного місяця ми проводимо свята жіночності та краси на різноманітні теми. 

 

Над цим проєктом працює велика група людей. Кожен з яких  робить свою справу, але для досягнення однієї мети!

Команда ParaSOLka Ladies налічує близько 70-ти людей, які віддано служать кожен день, будуючи плани на наступні зустрічі, табори та ще багато іншого… Ми маємо 17 різноманітних відділів команд, до прикладу, такі, як команда медіа, декор, кухня та інші.  Кожна з них старанно працює протягом  всього місяця, щоб провести зустріч максимально комфортно та незабутньо. Також, оскільки кількість відвідувачів досягає 260 осіб на нашому святі,  та не у всіх жінок є можливість залишити дітей вдома з кимось. То в нас є дитяча кімната, де працюють волонтери, які можуть доглядіти за дітками мами, яких відпочивають на святі. 

Кожна зустріч ParaSOLKa Ladies - це свято! Свято жіночності та краси. Щоразу на зустріч запрошуються цікаві спікери, які розкривають теми актуальні для кожної жінки.

«Відновлення жіночої душі» — це група від проєкту ParaSOLka Ladies, де жінки зустрічаються декілька разів на місяць, в тихій та приємній  обстановці. Це місце, де можна відкрити душу, поділитись своїми переживаннями, проблемами відносно адаптації в новій країні. Жінки, які відвідують цю групу можуть бути впевненими, що там їх зрозуміють та підтримають.

 

Зовсім нещодавно ParaSOLka Ladies відсвяткувала свою першу річницю, куди були запрошені особливі гості, надійні та вірні друзі проєкту: музикальні бенди, фантастичні фотозони, веселі конкурси, різноманітний фуршет, святковий торт — все це доповнило атмосферу святкового заходу. На святкування прийшло близько 500-а дівчат, це була найгучніша жіноча зустріч в Сакраменто!

 

Про наші свята більше можна дізнатися на Instagram сторінці ParaSOlka Ladies. 

Також там можна переглянути фото з наших зустрічей та першими дізнатись анонси наших наступних свят.

ParaSOLka Ladies — це безпечна гавань, де жінок люблять, підтримують  і поважають.

Welcome to join PARASOLKA

bottom of page